Hakkımızda

Neden Biz?

Günümüz müşteri ihtiyaçlarını en doğru ve en kaliteli şekilde çözümlendirme felsefesinden yola çıkarak İstanbul'un hareketli ve merkezi lokasyonlarından olan biri olan Bağdat Caddesi'ndeki ofisinde KASIM 2008'de Endüstri Ürünleri Tasarımcı Emre Akçal tarafından kurulan PREMIUM DESIGN Emre Akçal Tasarım Hizmetleri kurumsal firmaların çözüm ortağı olmaktan gurur duymaktadır.

“Tasarım Herşey” felsefesinden yola çıkarak mutlak hedefimiz olan %100 müşteri memnuniyeti ilkesi çerçevesinde;

  • Grafik, Dijital ve Endüstriyel Tasarım,
  • Fuar Standı Tasarımı,
  • Ürün Teşhir Standı Tasarımı,
  • Kurumsal Kimlik Tasarımı & Üretimi,
  • Markalı İçerik Tasarımı ve Üretimi,
  • Logo Tasarımı,
  • Ambalaj Tasarımı
  • Takı Tasarımı
    konularında hizmet vermeye devam etmektedir.

Emre AKÇAL

Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

2008-2012 yılı arası dönemde daha çok yabancı menşeili firmalarla hem yurt dışında hem de yurt içinde ödüllü ortak projelerde yer alan firmamız; 2012 yılı 4.çeyreği itibariyle girmiş olduğu yeni yapılanma çalışmaları sonucunda T.C. Ekonomi Bakanlığı, Türkiye İhracatçılar Meclisi(TİM) ve İhracatçı Birlikleri ile özel sektör temsilcilerinden oluşan TURQUALITY® Çalışma Grubu ile TURQUALITY® Sekretaryası tarafından akredite edilmiş "Yetkilendirilmiş Tasarım Danışmanlık" firmalarından bir tanesi olmuş olup 2023 yılı ihracat hedeflerinin tutturulması konusunda üzerine düşen görevin sorumluluk bilinciyle yerel sanayi kuruluşlarıyla çalışmalar yapılmasına da yönelinmiştir.

Neden Biz?

Premium Design

Online hizmet dünyasında kendini ve ekibini güncel tutarak, çağın yeniliklerine ve tüm trendlere sürekli takip ediyoruz.

24/7 Hizmet Desteği

Özel Müşterilerimize

Mevcut müşterilerimize günün her saatinde teknik ekibimizle sınırsız destek sağlıyor, hizmet akışını sürekli hale getiriyoruz.

Profesyonel Destek

Her Zaman Bize Ulaşın

Müşterilerimize yardım etmeye olduğu kadar, çalışanlarımızın büyümesine yardımcı olmaya da kararlıyız.

Bize 07/24 90(532)2801469 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.