Hizmetlerimiz

Endüstri Ürünleri Tasarımı

Tasarladığımız ürünlerin veya yarattığımız markaların ruhu bu değerlerden oluşur ve son kullanıcı ile derin bir bağ oluşturulmasını sağlar. Aynı zamanda fonksiyonel ve zeki özellikleri ile ikna edicidir. Stratejik tasarım ve marka danışmanlığından, inovatif endüstriyel tasarım ve CAD mühendisliğinden oluşan üstün uzmanlığımız müşterilerin uzun vadeli değer artışı ve dünya piyasalarında yenilik ve ayrıcalık yaratarak marka başarısı sağlamaktadır. Premium Design olarak yaratıcı kıvılcım ve coşkusuyla geleceğin projelerini gerçekleştirerek müşterilerinin ürünlerine olağanüstü değer katıp uluslararası başarılara götürmekteyiz.

Ürün Tasarımı

Konsept tasarım aşamasında, yaratıcı fikirler ile liderlik sağlayacak ürünler geliştirilmektedir. Konsept aşamasında üretim methodolojisinin de göz önüne alınması ile katma değeri yüksek ürünler oluşturulmaktadır. Kaliteli, uzun ömürlü, sürdürülebilir ürünlerin oluşturulabilmesi tecrübeli yaratıcı ekipler ile gerçekleştirilir. Projelerimize vazgeçilmez bir yaklaşım stratejimiz : üretim, malzeme, boyut, tolerans, dayanıklılık, ağırlık, bakım kolaylığı gibi özelliklerin geliştirilip iyileştirilmesi ile fonksiyonelliğin artırılıp maliyetlerin düşürülmesi böylece ürünün değer katkısını arttırılmasıdır.

İç Mimari & Dekorasyon

Yenilikçi, çağdaş ve işlevsel niteliklelere sahip mekanlar tasarlayarak projelerinize değer katmayı amaçlıyoruz. Premium Design olarak bunları yaparken modern, teknolojik ve aynı zamanda sanatsal niteliklere sahip özgün mekanlar tasarlamayı hedefliyoruz. Her metrekare alanınıza değer veriyor ve en verimli kullanımlarınız için yaşam alanlarınızı planlıyoruz.

Stand Tasarımı

iç mimari disiplinlerinin içerisinde yer alan fuar stand tasarımı konusunda tasarım ve uygulama tecrübesi olan ekibimiz ile birlikte tasarım ve uygulama konusunda hizmet veriyoruz. Tasarım ve uygulama tecrübemiz ile yurt dışı ve yurt içi fuar standı ihtiyaçlarınıza anahtar teslim çözümler sunuyoruz. Standlarınız için tüm koordinasyon, fuar alanı yazışma ve görüşmeleri , nakliye , kurulum ve söküm süreçlerini sizin için yapıyoruz.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik, bir şirketin sahip olduğu imajını dışarıya nasıl yansıttığını gösteren işaretlerin toplamıdır. Bir firmanın, markanın ya da kurumun şirket içi ve şirket dışı duruşunu, davranışını kısacası imajını temsil eden kavramlar, şirketin kurumsal kimliğidir. Bunun dışında etkili ve akılda kalıcı şekilde tasarlanmış olan kurumsal kimlikler firmalar tarafından da özümsendiği için, müşteriler nezdinde firmaların prestijini artırarak, akıllarda daha fazla kalmalarını sağlar.

Açıkhava Reklamcılığı

Açıkhava reklam çalışmalarının kurumsal ve güçlü firma imajına kattığı artıları biliyoruz. Dış mekânlarda da markanızı olabildiğince duyurmak, tüm açık hava çözümlerinde sıra dışı tasarımlarla görünür olmak için outdoor tasarım konseptleri üretebiliriz. Çünkü bizler ölçeklendirme ne olursa olsun, başarının kreatif ve tasarımın bir araya gelmesiyle kazanıldığına inanıyoruz.

Bize Hemen Ulaşın – Telefonlarınıza 7/24 Cevap Veriyoruz